XAL6060-822MEC
Paylaş
XAL6060-822MEC
0,00 TL
Kategori
Sabit İndüktörler
Stok Kodu
XAL6060-822MEC
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 8.2UH 6.36x6.1mm 8A SMD