SRP7050AA-150M
Paylaş
SRP7050AA-150M
0,00 TL
Kategori
Sabit İndüktörler
Stok Kodu
SRP7050AA-150M
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 15uH 5A 73m Ohms AEC-Q200 SMT