SRP4020TA-1R0M
Paylaş
SRP4020TA-1R0M
74,01 TL
Kategori
Sabit İndüktörler
Stok Kodu
SRP4020TA-1R0M
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 1UH 5A 27 MOHM SMD