SDR43-222K-LF
Paylaş
SDR43-222K-LF
48,18 TL
Stok Kodu
SDR43-222K-LF
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR WIREWOUND 2200UH 30MA 4.5x4.0mm SMD