SDR1006-392KL
Paylaş
SDR1006-392KL
0,00 TL
Kategori
Sabit İndüktörler
Stok Kodu
SDR1006-392KL
ÜRÜN AÇIKLAMASI
FIXED INDUCTOR 3.9mH 110mA 14.8 Ohms SMT