SDR1006-271KL
Paylaş
SDR1006-271KL
0,00 TL
Kategori
Sabit İndüktörler
Stok Kodu
SDR1006-271KL
ÜRÜN AÇIKLAMASI
FIXED INDUCTOR 270uH 570mA 970m Ohms SMT