SDR1005-4R7ML
Paylaş
SDR1005-4R7ML
Stok Kodu
SDR1005-4R7ML
ÜRÜN AÇIKLAMASI
FIXED INDUCTOR 4.7uH 4.5A 19m Ohms SMT