SDR1005-103KL
Paylaş
SDR1005-103KL
0,00 TL
Kategori
Sabit İndüktörler
Stok Kodu
SDR1005-103KL
ÜRÜN AÇIKLAMASI
FIXED INDUCTOR 10mH 100mA 39 Ohms SMT