SDR1005-100ML
Paylaş
SDR1005-100ML
0,00 TL
Kategori
Sabit İndüktörler
Stok Kodu
SDR1005-100ML
ÜRÜN AÇIKLAMASI
FIXED INDUCTOR 10uH 2.9A 50m Ohms SMT