MLP04MT2R2
Paylaş
MLP04MT2R2
0,00 TL
Kategori
Sabit İndüktörler
Stok Kodu
MLP04MT2R2
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 2.2uH 1.5A 2.5x2mm SMD