MHQ0603P10NJT000
Paylaş
MHQ0603P10NJT000
0,00 TL
Kategori
Sabit İndüktörler
Stok Kodu
MHQ0603P10NJT000
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 0201 (0603) 10NH 240MA 1.2 OHM SMD