MBMK2520T2R2M
Paylaş
MBMK2520T2R2M
0,00 TL
Kategori
Sabit İndüktörler
Stok Kodu
MBMK2520T2R2M
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 2.2UH 1.25A 159 MOHM