LQW2BAS18NG00L
Paylaş
LQW2BAS18NG00L
0,00 TL
Stok Kodu
LQW2BAS18NG00L
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 18NH 600MA 200 MOHM