LQW2BAN82NJ00L
Paylaş
LQW2BAN82NJ00L
0,00 TL
Kategori
Sabit İndüktörler
Stok Kodu
LQW2BAN82NJ00L
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 82NH 1.2A 240 MOHM