LQW15AN56NJ00D
Paylaş
LQW15AN56NJ00D
4,51 TL
Stok Kodu
LQW15AN56NJ00D
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 56NH 200MA 1.17 OHM