LQW15AN11NG00D
Paylaş
LQW15AN11NG00D
4,97 TL
Kategori
Sabit İndüktörler
Stok Kodu
LQW15AN11NG00D
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 11NH 500MA 140 MOHM