LQM21PN1R0MC0D
Paylaş
LQM21PN1R0MC0D
23,03 TL
Kategori
Sabit İndüktörler
Stok Kodu
LQM21PN1R0MC0D
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 1UH 800MA 238 MOHM SMD