LQM21PH1R5NGCD
Paylaş
LQM21PH1R5NGCD
0,00 TL
Kategori
Sabit İndüktörler
Stok Kodu
LQM21PH1R5NGCD
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 1.5UH 850MA 240 MOHM