LQH32CN100K53L
Paylaş
LQH32CN100K53L
33,01 TL
Kategori
Sabit İndüktörler
Stok Kodu
LQH32CN100K53L
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 1210 10UH 450mA 300 MOHM