LQG15HS82NJ02D
Paylaş
LQG15HS82NJ02D
2,08 TL
Stok Kodu
LQG15HS82NJ02D
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR 0402 82nH 150MA +/-5%