LQG15HS18NJ02D
Paylaş
LQG15HS18NJ02D
0,00 TL
Stok Kodu
LQG15HS18NJ02D
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR 0402 18nH 300MA +/-5%