LQG15HS12NJ02D
Paylaş
LQG15HS12NJ02D
1,76 TL
Stok Kodu
LQG15HS12NJ02D
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR 0402 12nH 300MA +/-5%