LQG15HN15NJ02D
Paylaş
LQG15HN15NJ02D
0,00 TL
Kategori
Sabit İndüktörler
Stok Kodu
LQG15HN15NJ02D
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 15NH 400MA 460 MOHM