KD1206PTS3. H
Paylaş
KD1206PTS3. H
210,49 TL
Kategori
Genel Tip Fanlar
Stok Kodu
KD1206PTS3. H
Fiyat
SEPETE EKLE
ÜRÜN AÇIKLAMASI
FAN 60x60x25.5MM 12V 0.07A