ETQP8M4R7JFA
Paylaş
ETQP8M4R7JFA
0,00 TL
Stok Kodu
ETQP8M4R7JFA
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 4.7uH 16.8A 12.6x13.1x8mm 0.2% AECQ