ETQP6M4R7YLC
Paylaş
ETQP6M4R7YLC
109,21 TL
Stok Kodu
ETQP6M4R7YLC
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 4.7uH 11.8A 10.9x10x6mm 0.2% AECQ20