ETQP5M2R5YFC
Paylaş
ETQP5M2R5YFC
94,93 TL
Kategori
Sabit İndüktörler
Stok Kodu
ETQP5M2R5YFC
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 2.5uH 15.1A 10.7x10x5.4mm 0.2% AECQ