CR43NP-3R3MC
Paylaş
CR43NP-3R3MC
35,46 TL
Kategori
Sabit İndüktörler
Stok Kodu
CR43NP-3R3MC
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 3.3UH 1.44A 86.2 MOHM