CBC2518T2R2M
Paylaş
CBC2518T2R2M
7,90 TL
Kategori
Sabit İndüktörler
Stok Kodu
CBC2518T2R2M
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 2.2UH 1.1A 169 MOHM