CBC2016T101M
Paylaş
CBC2016T101M
0,00 TL
Kategori
Sabit İndüktörler
Stok Kodu
CBC2016T101M
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 100UH 110MA 10.4 OHM