BZX585-C4V3,135
Paylaş
BZX585-C4V3,135
2,87 TL
Kategori
Zener Diyotlar
Stok Kodu
BZX585-C4V3,135
ÜRÜN AÇIKLAMASI
DIODE ZENER 300mW 4.3V SOD523 ±5% AEC-Q101 SMT