BZX585-B56,115
Paylaş
BZX585-B56,115
3,67 TL
Kategori
Zener Diyotlar
Stok Kodu
BZX585-B56,115
ÜRÜN AÇIKLAMASI
DIODE ZENER 300mW 56V SOD523 ±2% AEC-Q101 SMT