BZV55-B13,115
Paylaş
BZV55-B13,115
2,27 TL
Kategori
Zener Diyotlar
Stok Kodu
BZV55-B13,115
ÜRÜN AÇIKLAMASI
DIODE ZENER 500mW 13V ±2% SOD80 (MINIMELF) SMT