ASPI-2012-1R5M-T
Paylaş
ASPI-2012-1R5M-T
0,00 TL
Kategori
Sabit İndüktörler
Stok Kodu
ASPI-2012-1R5M-T
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 1.5uH 1.45A 93m Ohms SMT