AL0410-101K
Paylaş
AL0410-101K
3,98 TL
Kategori
Sabit İndüktörler
Stok Kodu
AL0410-101K
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR WIREWOUND 100UH 275MA 2.52MHZ THT