77F391J-TR-RC
Paylaş
77F391J-TR-RC
0,00 TL
Stok Kodu
77F391J-TR-RC
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 390uH ±5% 133mA 7.5 Ohms AXIAL THT