77F331J-TR-RC
Paylaş
77F331J-TR-RC
0,00 TL
Stok Kodu
77F331J-TR-RC
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 330uH ±5% 137mA 6.5 Ohms AXIAL THT