77F151J-TR-RC
Paylaş
77F151J-TR-RC
50,40 TL
Stok Kodu
77F151J-TR-RC
ÜRÜN AÇIKLAMASI
INDUCTOR FIXED 150uH ±5% 175mA 4 Ohms AXIAL THT