77F100K-TR-RC
Paylaş
77F100K-TR-RC
0,00 TL
Kategori
Sabit İndüktörler
Stok Kodu
77F100K-TR-RC
ÜRÜN AÇIKLAMASI
FIXED IND 10UH 500MA 650 MOHM TH